ConcursulPerioada de desfasurareOrganizatorGrupaPremii
Micii OlimpiciNoiembrie 2020Grădinița „Rose Garden Kids”, Popești-LeordeniMare – „Broscute”Ganta Matei – I
Nita David – I
Cristescu Carol – I
Pruna Matei – II
Popescu Petru –II
Stan Ilinca – I
Nechifor Madalina- I
Gavrila Maria- I
Degheluta Iulia – II
Sofrone Vlad - I
Mare – „Ciupercute”Istrate Sofia – I
Patru Delia – I
Minulescu Andrei – I
Vanca Tudor – I
Rac Maria – I
Spiroiu Clara – I
Spiroiu Radu – I
Soltuz Matias – I
Mare – ‘’Fluturasi’’Tartau Vlad – I
Sandu Aida – I
Ceamur Albert – I
Nicu David – III
Herman Roberta – II
Parlica Victoria – I
Lorin Rose – I
Buzuru Sofia – III
Butunoiu Timeea –III
Tudor Ovidiu- I
Tamas Anais – II
Begu Calin- II
Mijlocie – „Albinute”Moise Matei – I
Stochita Teodor – II
Gunes Aleyna – I
Grecu Ianis – I
Gherman Miruna – I
Dimoiu Maria – I
Grumezescu Miruna – I
Kisck Grace –II
Crisan Damian – I
Ilas Andreea – I
Chetves Amalia - I
Ciurea Anca - I
Mijlocie – „Pestisori”Craiciu Flavia – I
Constantin Aaron – I
Duminic Nikolas – I
Manea Lucas – II
Sirbu Ion – III
Revega Antonia – II
Trancioveanu Eva – I
Dobrin Anastasia – I
Lerche Camille - I
Mijlocie – „Ursuleti”Popescu Eva – I
Cimpoeru Eva – I
Vochin Isabelle - I
Paraschiv Mario – I
Datcu Raisa – I
Frincu Eveline- I
Dragoi Matei – I
Georgescu Nicholas - I
Dan Sofia - I
Mică – „Spiridusi”Popescu Maria - I
Mică – ‘’Dinozauri”Serbanescu Sofia – I
Mica – ‘’Buburuze’’Mitrea Alex – I
Necula Rares - I
ConcursulPerioada de desfasurareOrganizatorGrupaPremii
FormidabiliiNoiembrie 2020Grădinița „Rose Garden Kids”, Popești-LeordeniMare – „Broscute”Ganta Matei – I
Nita David – I
Cristescu Carol – I
Pruna Matei – III
Popescu Petru – I
Stan Ilinca – I
Nechifor Madalina - I
Gavrila Maria - I
Degheluta Iulia – I
Sofrone Vlad - I
Mare – „Ciupercute”Istrate Sofia – I
Patru Delia – I
Minulescu Andrei – III
Vanca Tudor – I
Rac Maria – I
Spiroiu Clara – I
Spiroiu Radu – I
Soltuz Matias – I
Mare – ‘’Fluturasi’’Tartau Vlad – II
Sandu Aida – I
Ceamur Albert – I
Nicu David – III
Herman Roberta – III
Parlica Victoria – I
Lorin Rose – MENTIUNE
Buzuru Sofia – IMENTIUNE
Butunoiu Timeea – III
Tudor Ovidiu - III
Tamas Anais –II
Begu Calin - MENTIUNE
Mijlocie – „Albinute”Moise Matei – I
Stochita Teodor –
Gunes Aleyna – III
Grecu Ianis – II
Gherman Miruna – III
Dimoiu Maria –
Grumezescu Miruna – I
Kisck Grace – MENTIUNE
Ilas Andreea – I
Chetves Amalia -
Ciurea Anca - I
Bunea Bogdan - III
Mijlocie – „Pestisori”Craiciu Flavia – II
Constantin Aaron – II
Duminic Nikolas – I
Manea Lucas – II
Sirbu Mihai – II
Revega Antonia – I
Trancioveanu Eva – I
Dobrin Anastasia – I
Lerche Camille - II
Mijlocie – „Ursuleti”Popescu Eva – I
Cimpoeru Eva – I
Vochin Isabelle - I
Paraschiv Mario – I
Datcu Raisa – I
Frincu Eveline-I
Dragoi Matei – I
Georgescu Nicholas - II
Dan Sofia - I
Mică – ‘’Dinozauri”Serbanescu Sofia – I
Mica – ‘’Buburuze’’Mitrea Alex – I
Necula Rares – I
Turchievici Irina - I
Scroll to Top